Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Menu
Widgets

Organisatiestructuur

Voorzitter

Functie

Naam

E-mail

Voorzitter

Leo Don

leo.don@victoria04.nl

Vice Voorzitter

Maarten Boudesteijn

maarten.boudesteijn@victoria04.nl

     

Financiële zaken

Functie

Naam

E-mail

Bestuurslid

Mari Visser

mari.visser@victoria04.nl

SOS

Arjo Peters

arjo.peters@victoria04.nl

SOS

Jan Vrijenhoek

jan.vrijenhoek@victoria04.nl

     

Facilitaire zaken

Functie

Naam

E-mail

Bestuurslid

Patrick Proost

patrick.proost@victoria04.nl

Accommodatie beheer

Ben Borsboom

ben.borsboom@victoria04.nl

Evenementen

Patrick Proost

patrick.proost@victoria04.nl

Zaterdag

Marja Strik

marja.strik@victoria04.nl

Inkoop

Dick Boxman

dick.boxman@victoria04.nl

     

Voetbal zaken

Functie

Naam

E-mail

Bestuurslid

Kevin v/d Meijs

kevin.vdmeijs@victoria04.nl

Hoofd jeugd coördinator

VACANT

 

Hoofdtrainer Selectie zaterdag

Warry van Wattum

warry.vwattum@victoria04.nl

Technische Commissie

Arwin Verburgh

arwin.verburgh@victoria04.nl

Coördinator Zaterdag selectie

Chris Fitskie

chris.fitskie@victoria04.nl

Bestuur afgevaardigde

Arie Noordhoek

arie.noordhoek@victoria04.nl

Medische zaken zaterdag

Chris van Kampen

chris.vkampen@victoria04.nl

Hoofd opleiding

Rob Storm

rob.storm@victoria04.nl

JO19, JO17, JO15, JO13 cöordinator

Erick Meerten

erick.meerten@victoria04.nl

JO8, JO9, JO10, MO10 cöordinator

Renate v.d. Hulst

renate.vhulst@victoria04.nl

JO7, JO11, JO12 cöordinator

Diana v/d Weijden

diana.vdweijden@victoria04.nl

Toernooi cöordinator

Henk van der Zanden

henk.vdzanden@victoria04.nl

     

Algemene zaken

Functie

Naam

E-mail

Bestuurslid

Remco van Paassen

remco.vpaassen@victoria04.nl

Normen & Waarden

Vacant

normenenwaarden@victoria04.nl

Normen & Waarden

Mathieu Anderson

normenenwaarden@victoria04.nl

Wedstrijdsecretariaat

John Peters

john.peters@victoria04.nl

Ledenadministratie

John Peters

john.peters@victoria04.nl

Hoofd en weekend Consul

John Peters

john.peters@victoria04.nl

Scheidsrechter cöordinator 

VACANT

 

Webmaster

Wout van Dommele

wout.vdommele@victoria04.nl

Bestuurskamer zaterdag

Arie Noordhoek

arie.noordhoek@victoria04.nl

Delen
Sponsors